Z POWODU OSTATNICH BARDZO OBFITYCH OPADÓW ŚNIEGU ODWOŁUJĘ WARSZTATY!

Warsztaty "Twardej ścieżki"

Brodki k.Mińska Mazowieckiego

22-24 marca 2013r.


Czy chcesz wyzwolić się z codziennych schematów, zmagań i pędu życia? Wyciszyć się i odkryć w sobie potencjał, który jeszcze nie jest ci znany? Doznać niezwykłych przeżyć, zrobić coś, co wydaje się niemożliwe, pokonać swoje lęki, spojrzeć na siebie, ludzi i otaczającą nas przyrodę trochę inaczej niż do tej pory? Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

W programie min:
- chodzenie po ogniu
- szałas potu
- podróże przy bębnie
- marsze transowe
- tańce w kręgu
- diady komunikacyjne
- medytacje dynamiczne
Na warsztatach tych zmierzysz się z własnym strachem, przechodząc po ścieżce ognia o temp. 400-600 stopni
więcej na ten temat tu: Chodzenie po ogniuUczestnicy dotychczasowych warsztatów stwierdzili, że praktyki stosowane na tych warsztatach:
* pozwalają lepiej poznać samego siebie
* otwierają na samego siebie, innych ludzi, przyrodę i na cały świat
* pozwalają dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy świadomi
* pomagają w odnalezieniu celu i sensu życia
* pomagają znaleźć wyjście z błędnych układów w których tkwimy
* zwiększają naszą świadomość i intuicję
* uwalniają nas od lęków i innych ograniczeń
* pozwalają dostrzec ukryty w sobie potencjał, co skutkuje osiąganiem lepszych wyników w nauce, pracy i biznesie.
* pozwalają uwierzyć w swoje możliwości
* oczyszczają fizycznie i duchowo
* podnoszą poziom energii
* dają wewnętrzny spokój i poprawiają zdrowieSzałas potu
więcej na ten temat tu : Szałas potuSzczegółowy program warsztatów:
Warsztaty rozpoczynamy w dniu 22 marca (piątek) około godz. 16.00.
Po zapoznaniu się, zbudujemy ognisko do chodzenia po ogniu. Następnie , będziemy przygotowywać się do przejścia po ścieżce ognia.
Po zapadnięciu zmroku - chodzenie po ogniu.
Po chodzeniu po ogniu - podróże przy bębnie.

23 marca (sobota)
- marsz transowy
- diady komunikacyjne
- medytacje dynamiczne
- tańce w kręgu
- cuddle party
- szałas potu

24 marca (niedziela)
- zwijanie szałasu potu
- marsz transowy
- wysyłanie orłów w naszych intencjach
Zakończenie warsztatów około godz. 14.00

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu warsztatów wynikające np ze złej pogody czy też innych niezależnych czynników.

Warsztaty odbędą się w bardzo pięknej okolicy, w domku położonym na skraju lasu.

W domku znajduje się kuchnia, 2 łazienki, pokój z kominkiem i 2 duże pokoje sypialne z łóżkami i kilkoma materacami.

Pełny koszt warsztatów - 400zł.
Cena obejmuje udział w praktykach warsztatowych, koszty pobytu, nocleg w domku i wyżywienie.
Uwaga promocja !
Jeśli wpłacisz zaliczkę na warsztaty wcześniej i zaprosisz swojego znajomego lub więcej znajomych, to zapłacicie jeszcze mniej.

Wpłata zaliczki\cena dla 1 osoba 2 osoby 3 osoby
10.03. - 15.03.2013r 400 zł 700 zł 900 zł
21.02. - 9.03.2013r 350 zł 600 zł 840 zł
do 20.02.2013r 300 zł 540 zł 750 zł

Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić po wcześniejszym zgłoszeniu się na warsztaty i dokonaniu rezerwacji na konto:
FHU Magnetoit
Warzyce 458
38-200 Jasło
Nr konta: 17 1140 2004 0000 3702 3159 0900
Tytułem: zaliczka na warsztaty w Brodkach.
Pozostała część kwoty - płatna na miejscu.
Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie mógłby wziąć udziału w warsztatach, to jest możliwość zwrotu zaliczki, ale tylko do dnia 5 marca. Po tej dacie, zaliczka zostanie przeniesiona na warsztaty które odbędą się w późniejszym terminie w tym samym lub innym miejscu.
Warsztaty mogą być odwołane przeze mnie np z powodu obfitych opadów śniegu uniemożliwiających dojazd na miejsce warsztatów lub z innych powodów i wtedy zwracam całość wpłaconej kwoty. Nie odpowiadam jednak za zakupione bilety na przejazd i inne rezerwacje.
UWAGA: W czasie działań warsztatowych jest zakaz spożywania alkoholu i innych środków zmieniających świadomość!
Zapisy do dnia 15.03.2013r.
Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty prowadzi i zapisy przyjmuje:
- Jan Szeliga tel : 604 906239
e- mail: magnetoit@magnetoit.pl
www.magnetoit.pl


Zobacz film z warsztatów, które odbyły się w tym samym miejscu w dniach 20-22 maja 2011r.Zobacz też relację z warsztatów, które odbyły się w Brodkach w dniach 22 - 24 lipca 2011r. i i 25 - 27 maja 2012r.
oraz: relacje z innych warsztatów

Poczytaj też:
Czym jest "twarda ścieżka"
Twarda Ścieżka i jej warsztaty


Co o warsztatach piszą ich uczestnicy:

Dzięki spotkanym ludziom i pokonaniu "ognia" - naładowałam "akumulatory" do dalszego działania, a ćwiczenia "sam na sam ze sobą" pozwoliły mi na znalezienie kilku ważnych dla mnie odpowiedzi. Czyli wiem gdzie i po co iść oraz nabrałam siły. Ogromne dzięki dla wszystkich. PS. Mam nadzieje że starczy mi tej energii do następnych podobnych spotkań.
Małgorzata Janiczek

Szaleństwo nocnej kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem. Odwaga i zaufanie, gdy rozum próbował przeszkodzić. Spoceni, szczęśliwi, wolni odkrywaliśmy swoje prawdziwe Moce, wydobywając pierwotne dźwięki. Dziękuję Ci Janku, bo byłam pod Twoją pieczą, bo moje nerki odważyły się sprzeciwić rozumowi. Przełamałam przekonanie, lęki, Rozsądek ?
Naga, nie myślałam, że mam 60 lat i moje ciało nie jest już takie jak kiedyś. l przestałam porównywać. Odkryłam fantazję i szaleństwo, które miałam zawsze. Zostało ono przeze mnie schowane, bo przecież zachowuj się z godnością, kobieto. Uśmiecham się do siebie pisząc te słowa... Poczułam się WOLNA.
Elżbieta S.

Szałas potów kojarzy mi się z indiańską praktyką odzyskiwania duszy. Jestem na granicy w wytrzymałości fizycznej – temperatura ogromna, z mojego nagiego ciała spływają strumienie potu, leżę przy ziemi szukając kropli tlenu, wokół absolutna ciemność - umysł szaleje, ogłasza alarm – sytuacja krytyczna !!! – a ja zamiast uciekać szukam w sercu przebaczenia i miłość, głośno wypowiadam swoje marzenia. Nie ma nic poza mną i moimi słowami, w tak ekstremalnych warunkach umysł puszcza wszystko, dlatego to co dzieje się w szałasie ma niezwykła moc, jest krystaliczne i prawdziwe. … Na drugi dzień siedzę przy sztaludze, ręka sama prowadzi, emocje malują się w kolorach i kształtach. Jestem tu i teraz. Czuję to. Dziękuję, że byliście ze mną. "Twarda ścieżka" dała mi to czego nie doświadczyłam wcześniej. Stałam przed ścieżką ognia i czułam strach – taki prawdziwy, taki absolutnie realny a z drugiej strony miałam siebie i swoje nadzieje, ze jest we mnie dość siły i wiary. Teraz wiem, ze zrobienie pierwszego kroku jest najtrudniejsze, ale ta radość po ostatnim jest cudowna. I to pozostało - moja siła jaką odnalazłam w sobie. Janku dziękuję jeszcze raz !
Agnieszka Pietrzak
Pracownia Twórczych Inspiracji "Agape"

Magiczny czas bycia w Tu i Teraz.
Twarda Ścieżka- to moje drugie spotkanie z Jankiem. Chodzenie po ogniu, pokonywanie własnego lęku, przekraczanie granic własnego strachu…niesamowite doświadczenie. Ja bardzo lubię samo przygotowywanie się do tej ceremonii, skupienie, ciszę… Tym razem zaprzyjaźniłam się z Bębnem i bardzo chciałabym taki posiadać…no nawet Bęben może posiadać mnie…też będzie fajnie. Sauna Indiańska…lubię ciepełko wyjątkowo to i sauna dla mnie była wyjątkowa. Nie można jej w żaden sposób porównać do sauny, do której czasem zaglądam w „mieście”. Inny klimat, ona ma duszę, ta miejska jest jakby pusta… Bieganie z zawiązanymi oczami, to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że pod czujnym okiem Janka i świadomi asekuracji polecimy bez zastanowienia. Wychodziły z nas lęki i brak zaufania… Medytacje z Orłami to mój ulubiony temat. Niesamowite było to, że właśnie w trakcie wysyłania życzeń w świat na niebie pojawił się orzeł… Było to dla mnie tak magiczne, że aż niewiarygodne, radość była ogromna. Wszystkie praktyki Twardej Ścieżki są wyjątkowe. Pozwalają zajrzeć w głąb siebie, w swoje lęki i obawy ale także w swoją radość. Po warsztatach zauważa się w sobie dużo zmian…na lepsze. Dla mnie był to czas głębokiego wyciszenia, relaksu. No i nie wspomniałam jeszcze o wszystkich uczestnikach Warsztatów. Stworzyła się między nami więź wyjątkowa, wspólnej radości z bycia razem, bycia częścią całości. Czas się dla nas zatrzymał, nie istniało nic innego oprócz nas i naszych działań. Taka harmonia. Z całego serca polecam taką formę spędzania czasu, świadomego rozwoju. Tęsknię za tym „klimatem” i na pewno to powtórzę. Buziaczki dla Wszystkich Uczestników i z serca dziękuję. Radości wiele i uśmiechów.
Renata Dominiak

© FHU "Magnetoit" projekt Magnetoit