„Przebudź swoją moc w miejscach Mocy!”

Wyprawa do Miejsc Mocy w okolicach Ślęży

i Warsztaty Twardej Ścieżki

Michałkowa k. Świdnicy

20 - 23 lipca 2017 r.Dzięki spotkanym ludziom i pokonaniu "ognia" , - naładowałam "akumulatory" do dalszego działania, a ćwiczenia "sam na sam ze sobą" pozwoliły mi na znalezienie kilku ważnych dla mnie odpowiedzi. Czyli wiem gdzie i po co iść oraz nabrałam siły. Ogromne dzięki dla wszystkich.
PS. Mam nadzieje że starczy mi tej energii do następnych podobnych spotkań.
Małgorzata Janiczek


Widok na Ślężę i Radunię na początku maja


Po warsztatach czuję się pełniejsza, mocniej osadzona, bardziej połączona ze światem, łagodniejsza. Warsztaty były naprawdę niezwykłe i magiczne, jeszcze raz dziękuje Ci za nie. Wierzę że to co się działo to początek procesu który będzie się rozwijał, oczywiście liczę na następne warsztaty. Pozdrawiam serdecznie.
Ala


Przy naszym domku w Michałkowej - kwiecień 2015 r.


Szaleństwo nocnej kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem. Odwaga i zaufanie, gdy rozum próbował przeszkodzić. Spoceni, szczęśliwi, wolni odkrywaliśmy swoje prawdziwe Moce, wydobywając pierwotne dźwięki.
Dziękuję Ci Janku, bo byłam pod Twoją pieczą, bo moje nerki odważyły się sprzeciwić rozumowi. Przełamałam przekonanie, lęki, Rozsądek ? Naga, nie myślałam, że mam 60 lat i moje ciało nie jest już takie jak kiedyś.
I przestałam porównywać. Odkryłam fantazję i szaleństwo, które miałam zawsze. Zostało ono przeze mnie schowane, bo przecież zachowuj się z godnością, kobieto.
Uśmiecham się do siebie pisząc te słowa...
Poczułam się WOLNA.
Elżbieta S.


Na Ślęży - maj 2014 r.


Czy chcesz wyzwolić się z codziennych schematów, zmagań i pędu życia?
Wyciszyć się i odkryć w sobie potencjał, który jeszcze nie jest ci znany?
Doznać niezwykłych przeżyć, zrobić coś, co wydaje się niemożliwe, pokonać swoje lęki, oczyścić swoją aurę, spojrzeć na siebie, ludzi i otaczającą nas przyrodę trochę inaczej niż do tej pory?
Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.


Szałas potu w Michałkowej - kwiecień 2015 r.


Odkryj i przebudź swoją Moc w miejscach Mocy.
Kolejny raz wybieramy się w okolice Ślęży, aby odwiedzić miejsca, które znane są z tego, że bardzo mocno emanują pozytywną energią.
W czasie naszej wyprawy wejdziemy na Ślężę, oraz tak jak w ubiegłym roku wybierzemy się do Czech, aby zwiedzić położony 4 km od granicy bardzo piękny rezerwat przyrody Adrszpaskie Skały.


W programie warsztatów m.in.:
- chodzenie po ogniu
- szałas potu
- wyprawa na Ślężę
- wyprawa na Adrszpaskie Skały
- podróże przy bębnie
- ceremonia kakao
Na warsztatach tych zmierzysz się z własnym strachem, przechodząc po ścieżce ognia o temperaturze 400-600 stopni. Więcej na ten temat tu: Chodzenie po ogniuOczyścisz swoje ciało fizyczne i aurę w szałasie potu
więcej na ten temat tu : Szałas potuOdbędziesz podróże przy bębnie oraz kilka innych praktyk Twardej Ścieżki.


Uczestnicy dotychczasowych warsztatów stwierdzili, że praktyki stosowane na tych warsztatach:
* pozwalają lepiej poznać samego siebie
* otwierają na samego siebie, innych ludzi, przyrodę
    i na cały świat
* pozwalają dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy
    świadomi
* pomagają w odnalezieniu celu i sensu życia
* pomagają znaleźć wyjście z błędnych układów
    w których tkwimy
* zwiększają naszą świadomość i intuicję
*   uwalniają nas od lęków i innych ograniczeń
*  pozwalają dostrzec ukryty w sobie potencjał,
    co skutkuje osiąganiem lepszych wyników w nauce,
    pracy i biznesie.
* pozwalają uwierzyć w swoje możliwości
* oczyszczają fizycznie i duchowo
* podnoszą poziom energii
* dają wewnętrzny spokój i poprawiają zdrowie


Program warsztatów:
Warsztaty rozpoczynamy w dniu 20 lipca (czwartek) około godz. 18.00. kolacją i powitalnym kręgiem
Zakończenie warsztatów w dniu 23 lipca (niedziela) około godz. 14.00. wspólnym obiadem.

Program warsztatów jest bardzo intensywny. Zajęcia warsztatowe będą się odbywać od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu warsztatów wynikające np ze złej pogody czy też innych niezależnych czynników.
Mieszkać będziemy w agroturystyce "Michałówka" w Michałkowej.
Agroturystyka posiada pokoje 2, 3 i 5 osobowe z łazienkami i bez łazienek.
Kolejność wyboru pokoi wg kolejności wpłat zaliczki.Widok ogólny na teren naszych działań.Domek w którym będziemy mieszkać.


Cena uczestnictwa w całym warsztacie wynosi: 500 zł.
Uwaga! - wcześniej taniej.
Jeśli zgłosisz się na warsztaty do dnia 30 czerwca to zapłacisz tylko 400 zł.

Dla powtarzających warsztaty duży rabat negocjowany indywidualnie.

Cena obejmuje udział w praktykach warsztatowych, noclegi oraz wegetariańskie wyżywienie.
Cena nie zawiera wyjazdu i wstępu na Adrszpaskie Skały.

Z naszego miejsca stacjonowania w Michałkowej będziemy dojeżdżać swoimi samochodami pod Ślężę około 30 km i do rezerwatu przyrody Adrszpaskie Skały - około 40 km. Jeśli ktoś nie przyjedzie swoim samochodem to zabierze się z kimś kto będzie miał wolne miejsce w swoim samochodzie.
Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują wcześniejsze zapisy i wpłata zaliczki w wysokości 100 zł. O wpisaniu na listę uczestników warsztatów decyduje kolejność wpłat zaliczki.
Zaliczka jest bezzwrotna. Jednak jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie mógłby wziąć udziału w tych warsztatach, to jest możliwość przeniesienia zaliczki na inne wydarzenie które odbędzie się w późniejszym terminie.
Warsztaty mogą być odwołane przeze mnie i wtedy zwracam całość wpłaconej kwoty. Nie odpowiadam jednak za zakupione bilety na przejazd i inne rezerwacje.
Warsztaty odbędą się jeśli zbierze się co najmniej 5 chętnych osób

UWAGA: W czasie warsztatów jest zakaz spożywania alkoholu i innych środków zmieniających świadomość!
Nie jest to warsztat terapeutyczny, a prowadzący nie jest certyfikowanym terapeutą.!
Przed wzięciem udziału w warsztatach wymagane jest zaakceptowanie niniejszego Regulaminu
Zapisy do dnia 17.07.2017 r.

Zapisy przyjmuje i warsztaty prowadzi
- Jan Szeliga tel : 604 906 239
e- mail: Magnetoit


Kilka informacji na temat rezerwatu przyrody Adrszpaskie Skały.
Strona po czesku z translatorem.
Poniżej kilka zdjęć z rezerwatu.

Nasza wyprawa w Adrszpaskie Skały - maj 2016 r.

Bilet wstępu do rezerwatu: Dorośli 70, - CZK, (11 zł) Dzieci w wieku od 6 lat, studenci, ZTP, ZTPP 35, - CZK (5,60 zł)
Opłata za parking - 100, - CZK (16 zł) - za samochód.

Co o warsztatach piszą ich uczestnicy:


Dziękuję za całe mnóstwo Doznań
Janku, chciałabym nauczyć się tak prowadzić swój Zespół jak Ty prowadziłeś Nas podczas tych warsztatów. Zadając nam zadania, pozwalałeś, aby procesy otwierania się i zaufania do ludzi i do naszych zasobów działy się "same" i na tyle, na ile mogły, spokojnie, pod Twoim czujnym okiem i w bezpiecznej atmosferze.
Wytworzyła się, w mojej ocenie, piękna, autentyczna, potężna Energia Grupy, której stałam się i częścią, i o czym się na nowo przekonałam, nośnikiem.
Zapach lasu, rozgwieżdżone niebo, gorąc kamieni, niesamowita pieśń w szałasie, strużki potu, stanie przy ogniu, otwartość i wsparcie ludzi, którzy podadzą chusteczki i przytulą, mnóstwo łez, wzruszeń i radości, dawno nie odczuwana ziemia pod gołymi stopami... Pozwalanie sobie na bycie sobą. Towarzyszący dźwięk bębnów, grzechotek, koncert mis - dające niesamowitą pierwotną atmosferę zjednoczenia z Przyrodą.
Przejście po żarze - był strach ale zwyciężyło Zaufanie.
Uczestniczyłam w wielu różnych warsztatach prowadzonych przez różnych trenerów ale to, co się tutaj zadziało i zjednoczyło Ludzi było dla mnie, jak dotychczas, najsilniejsze i najbardziej magiczne. Dziękuję, bo tę MOC i SIŁĘ i SPOKÓJ zabrałam ze sobą do domu i do pracy. :)
Uczestniczka warsztatów.

Szałas potów kojarzy mi się z indiańską praktyką odzyskiwania duszy. Jestem na granicy w wytrzymałości fizycznej - temperatura ogromna, z mojego nagiego ciała spływają strumienie potu, leżę przy ziemi szukając kropli tlenu, wokół absolutna ciemność - umysł szaleje, ogłasza alarm - sytuacja krytyczna !!! - a ja zamiast uciekać szukam w sercu przebaczenia i miłość, głośno wypowiadam swoje marzenia. Nie ma nic poza mną i moimi słowami, w tak ekstremalnych warunkach umysł puszcza wszystko, dlatego to co dzieje się w szałasie ma niezwykła moc, jest krystaliczne i prawdziwe. … Na drugi dzień siedzę przy sztaludze, ręka sama prowadzi, emocje malują się w kolorach i kształtach. Jestem tu i teraz. Czuję to. Dziękuję, że byliście ze mną. "Twarda ścieżka" dała mi to czego nie doświadczyłam wcześniej. Stałam przed ścieżką ognia i czułam strach - taki prawdziwy, taki absolutnie realny a z drugiej strony miałam siebie i swoje nadzieje, ze jest we mnie dość siły i wiary. Teraz wiem, ze zrobienie pierwszego kroku jest najtrudniejsze, ale ta radość po ostatnim jest cudowna. I to pozostało - moja siła jaką odnalazłam w sobie. Janku dziękuję jeszcze raz !
Agnieszka Pietrzak
Pracownia Twórczych Inspiracji "Agape"

Magiczny czas bycia w Tu i Teraz.
Twarda Ścieżka- to moje drugie spotkanie z Jankiem. Chodzenie po ogniu, pokonywanie własnego lęku, przekraczanie granic własnego strachu…niesamowite doświadczenie. Ja bardzo lubię samo przygotowywanie się do tej ceremonii, skupienie, ciszę… Tym razem zaprzyjaźniłam się z Bębnem i bardzo chciałabym taki posiadać…no nawet Bęben może posiadać mnie…też będzie fajnie. Sauna Indiańska…lubię ciepełko wyjątkowo to i sauna dla mnie była wyjątkowa. Nie można jej w żaden sposób porównać do sauny, do której czasem zaglądam w „mieście”. Inny klimat, ona ma duszę, ta miejska jest jakby pusta… Bieganie z zawiązanymi oczami, to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że pod czujnym okiem Janka i świadomi asekuracji polecimy bez zastanowienia. Wychodziły z nas lęki i brak zaufania… Medytacje z Orłami to mój ulubiony temat. Niesamowite było to, że właśnie w trakcie wysyłania życzeń w świat na niebie pojawił się orzeł… Było to dla mnie tak magiczne, że aż niewiarygodne, radość była ogromna. Wszystkie praktyki Twardej Ścieżki są wyjątkowe. Pozwalają zajrzeć w głąb siebie, w swoje lęki i obawy ale także w swoją radość. Po warsztatach zauważa się w sobie dużo zmian…na lepsze. Dla mnie był to czas głębokiego wyciszenia, relaksu. No i nie wspomniałam jeszcze o wszystkich uczestnikach Warsztatów. Stworzyła się między nami więź wyjątkowa, wspólnej radości z bycia razem, bycia częścią całości. Czas się dla nas zatrzymał, nie istniało nic innego oprócz nas i naszych działań. Taka harmonia. Z całego serca polecam taką formę spędzania czasu, świadomego rozwoju. Tęsknię za tym „klimatem” i na pewno to powtórzę. Buziaczki dla Wszystkich Uczestników i z serca dziękuję. Radości wiele i uśmiechów.
Renata Dominiak

Zobacz też: Relacje z poprzednich warsztatów

Poczytaj też:
Czym jest "Twarda ścieżka"
Twarda Ścieżka i jej warsztaty


© FHU "Magnetoit" projekt Magnetoit