Wyprawa do miejsc Mocy

i Warsztaty "Twardej ścieżki"

w okolicach Ślęży

29.04 - 3.05. 2013r.


Czy chcesz wyzwolić się z codziennych schematów, zmagań i pędu życia? Wyciszyć się i odkryć w sobie potencjał, który jeszcze nie jest ci znany? Doznać niezwykłych przeżyć, zrobić coś, co wydaje się niemożliwe, pokonać swoje lęki, spojrzeć na siebie, ludzi i otaczającą nas przyrodę trochę inaczej niż do tej pory? Jeśli tak, to te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Widok na Ślężę i Radunię.


Zapraszamy na wyprawę do miejsc Mocy położonych na Masywie Ślęży, połączonej z wypoczynkiem i z rozwojem duchowym.

W programie min:
- chodzenie po ogniu
- szałas potu
- podróże przy bębnie
- wyprawa na Ślężę
- wyprawa na Radunię
- wyprawa do kopalni kwarcu w KraskowieNa warsztatach tych zmierzysz się z własnym strachem, przechodząc po ścieżce ognia o temperaturze 400-600 stopni więcej na ten temat tu: Chodzenie po ogniuUczestnicy dotychczasowych warsztatów stwierdzili, że praktyki stosowane na tych warsztatach:
* pozwalają lepiej poznać samego siebie
* otwierają na samego siebie, innych ludzi, przyrodę
    i na cały świat
* pozwalają dostrzec to, czego wcześniej nie byliśmy
    świadomi
* pomagają w odnalezieniu celu i sensu życia
* pomagają znaleźć wyjście z błędnych układów
    w których tkwimy
* zwiększają naszą świadomość i intuicję
*   uwalniają nas od lęków i innych ograniczeń
*  pozwalają dostrzec ukryty w sobie potencjał,
    co skutkuje osiąganiem lepszych wyników w nauce,
    pracy i biznesie.
* pozwalają uwierzyć w swoje możliwości
* oczyszczają fizycznie i duchowo
* podnoszą poziom energii
* dają wewnętrzny spokój i poprawiają zdrowie

Szałas potu
więcej na ten temat tu : Szałas potuWarsztaty rozpoczynamy w dniu 29 kwietnia (poniedziałek) około godz. 16.00.
Zakładamy, że ma to być czas przeznaczony przede wszystkim na wypoczynek, połączony z wyjściem na Ślężę, Radunię oraz zwiedzaniem kopalni kwarcu w Kraskowie. Mamy zamiar też zrobić kilka praktyk jak np szałas potu, chodzenie po ogniu, podróże przy bębnie i inne w zależności od potrzeb i sytuacji.
Zakończenie warsztatów 3 maja (piątek) około godz. 14.00

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu warsztatów wynikające np ze złej pogody czy też innych niezależnych czynników.

Warsztaty odbędą się w bardzo pięknej okolicy, w Ośrodku Mieszko i Jagienka położonym na Przełęczy Tąpadła.

Mieszkać będziemy w domku z toaletą i kuchenką.
Domek może pomieścić 12 osób i wygląda tak jak na powyższym zdjęciu. Więcej zdjęć znajduje się na stronie Ośrodka.
Koszt warsztatów - 200zł + koszty pobytu.
Na koszty pobytu składają się wynajem domku (400zł na dobę) do podziału wśród wszystkich uczestników warsztatów + ewentualne wyżywienie, które można wykupić sobie w restauracji Ośrodka. Domek posiada aneks kuchenny w którym można sobie coś przygotować do jedzenia samodzielnie lub w grupie.

Zaliczkę w wysokości 100 zł należy wpłacić po wcześniejszym zgłoszeniu się na warsztaty i dokonaniu rezerwacji na konto:
FHU Magnetoit
Warzyce 458
38-200 Jasło
Nr konta: 17 1140 2004 0000 3702 3159 0900
Tytułem: zaliczka na warsztaty pod Ślężą.
Pozostała część kwoty - płatna na miejscu.
Zaliczka jest bezzwrotna.
Warsztaty mogą być odwołane przeze mnie i wtedy zwracam całość wpłaconej kwoty. Nie odpowiadam jednak za zakupione bilety na przejazd i inne rezerwacje.
UWAGA: W czasie działań warsztatowych jest zakaz spożywania alkoholu i innych środków zmieniających świadomość!
Zapisy do dnia 26.04.2013r.
Proszę o szybką decyzję!!!
Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty prowadzi i zapisy przyjmuje:
- Jan Szeliga tel : 604 906 239
e- mail: magnetoit@magnetoit.pl
www.magnetoit.pl


Zobacz też relację z innych warsztatów: relacje

Poczytaj też:
Czym jest "twarda ścieżka"
Twarda Ścieżka i jej warsztaty


Co o warsztatach piszą ich uczestnicy:

Dzięki spotkanym ludziom i pokonaniu "ognia" - naładowałam "akumulatory" do dalszego działania, a ćwiczenia "sam na sam ze sobą" pozwoliły mi na znalezienie kilku ważnych dla mnie odpowiedzi. Czyli wiem gdzie i po co iść oraz nabrałam siły. Ogromne dzięki dla wszystkich. PS. Mam nadzieje że starczy mi tej energii do następnych podobnych spotkań.
Małgorzata Janiczek

Szaleństwo nocnej kąpieli pod rozgwieżdżonym niebem. Odwaga i zaufanie, gdy rozum próbował przeszkodzić. Spoceni, szczęśliwi, wolni odkrywaliśmy swoje prawdziwe Moce, wydobywając pierwotne dźwięki.
Dziękuję Ci Janku, bo byłam pod Twoją pieczą, bo moje nerki odważyły się sprzeciwić rozumowi. Przełamałam przekonanie, lęki, Rozsądek ? Naga, nie myślałam, że mam 60 lat i moje ciało nie jest już takie jak kiedyś.
I przestałam porównywać. Odkryłam fantazję i szaleństwo, które miałam zawsze. Zostało ono przeze mnie schowane, bo przecież zachowuj się z godnością, kobieto.
Uśmiecham się do siebie pisząc te słowa...
Poczułam się WOLNA.
Elżbieta S.

Szałas potów kojarzy mi się z indiańską praktyką odzyskiwania duszy. Jestem na granicy w wytrzymałości fizycznej – temperatura ogromna, z mojego nagiego ciała spływają strumienie potu, leżę przy ziemi szukając kropli tlenu, wokół absolutna ciemność - umysł szaleje, ogłasza alarm – sytuacja krytyczna !!! – a ja zamiast uciekać szukam w sercu przebaczenia i miłość, głośno wypowiadam swoje marzenia. Nie ma nic poza mną i moimi słowami, w tak ekstremalnych warunkach umysł puszcza wszystko, dlatego to co dzieje się w szałasie ma niezwykła moc, jest krystaliczne i prawdziwe. … Na drugi dzień siedzę przy sztaludze, ręka sama prowadzi, emocje malują się w kolorach i kształtach. Jestem tu i teraz. Czuję to. Dziękuję, że byliście ze mną. "Twarda ścieżka" dała mi to czego nie doświadczyłam wcześniej. Stałam przed ścieżką ognia i czułam strach – taki prawdziwy, taki absolutnie realny a z drugiej strony miałam siebie i swoje nadzieje, ze jest we mnie dość siły i wiary. Teraz wiem, ze zrobienie pierwszego kroku jest najtrudniejsze, ale ta radość po ostatnim jest cudowna. I to pozostało - moja siła jaką odnalazłam w sobie. Janku dziękuję jeszcze raz !
Agnieszka Pietrzak
Pracownia Twórczych Inspiracji "Agape"

Magiczny czas bycia w Tu i Teraz.
Twarda Ścieżka- to moje drugie spotkanie z Jankiem. Chodzenie po ogniu, pokonywanie własnego lęku, przekraczanie granic własnego strachu…niesamowite doświadczenie. Ja bardzo lubię samo przygotowywanie się do tej ceremonii, skupienie, ciszę… Tym razem zaprzyjaźniłam się z Bębnem i bardzo chciałabym taki posiadać…no nawet Bęben może posiadać mnie…też będzie fajnie. Sauna Indiańska…lubię ciepełko wyjątkowo to i sauna dla mnie była wyjątkowa. Nie można jej w żaden sposób porównać do sauny, do której czasem zaglądam w „mieście”. Inny klimat, ona ma duszę, ta miejska jest jakby pusta… Bieganie z zawiązanymi oczami, to dopiero sztuka. Wydawałoby się, że pod czujnym okiem Janka i świadomi asekuracji polecimy bez zastanowienia. Wychodziły z nas lęki i brak zaufania… Medytacje z Orłami to mój ulubiony temat. Niesamowite było to, że właśnie w trakcie wysyłania życzeń w świat na niebie pojawił się orzeł… Było to dla mnie tak magiczne, że aż niewiarygodne, radość była ogromna. Wszystkie praktyki Twardej Ścieżki są wyjątkowe. Pozwalają zajrzeć w głąb siebie, w swoje lęki i obawy ale także w swoją radość. Po warsztatach zauważa się w sobie dużo zmian…na lepsze. Dla mnie był to czas głębokiego wyciszenia, relaksu. No i nie wspomniałam jeszcze o wszystkich uczestnikach Warsztatów. Stworzyła się między nami więź wyjątkowa, wspólnej radości z bycia razem, bycia częścią całości. Czas się dla nas zatrzymał, nie istniało nic innego oprócz nas i naszych działań. Taka harmonia. Z całego serca polecam taką formę spędzania czasu, świadomego rozwoju. Tęsknię za tym „klimatem” i na pewno to powtórzę. Buziaczki dla Wszystkich Uczestników i z serca dziękuję. Radości wiele i uśmiechów.
Renata Dominiak

© FHU "Magnetoit" projekt Magnetoit